Zamawianie zawieszek

zawieszki zapachowe z logo

Jak zamówić zawieszki?

Przesyłasz nam gotowy projekt lub zlecasz jego przygotowanie nam.

Jeżeli dostarczysz nam projekt my sprawdzamy czy jest dobrze przygotowany do produkcji i akceptujemy plik.

Wypełniasz formularz dostępny na naszej stronie, lub skontaktuj się z nami: email: info@aroma4car.com, tel. + 48 12 307 26 01, kom. +48 515 801 103).

Opłać zaliczkę ustaloną w zamówieniu. Od następnego dnia roboczego po otrzymaniu zaliczki zaczynamy produkować Twoje zawieszki.

Kiedy Twoje zawieszki będą gotowe i zostaną przez nas wysłane dostaniesz maila z tą informacją. W tym dniu wystawimy też fakturę na całość zamówienia z 7 dniowym terminem płatności na pozostałą do zapłaty kwotę.

Oczekuj na odbiór zamówienia. Pamiętaj aby sprawdzić, czy opakowanie nie jest uszkodzone. Sprawdź czy wszystko jest zgodne z zamówieniem.

Zapachy samochodowe – produkcja i zamówienie

Wykonanie własnych zawieszek samochodowych nie jest ani trudne, ani skomplikowane. Wystarczy zlecić to odpowiedniej firmie, która posiada doświadczenie w podobnych przedsięwzięciach. Ułatwiamy ten proces, ale wcześniej warto dowiedzieć się, jakie kroki należy wykonać, by przebiegł on sprawnie i bez nieporozumień.

Po pierwsze projekt

W celu skontaktowania się z firmą należy napisać maila, zadzwonić lub uzupełnić formularz dostępny na stronie internetowej. Pierwszym krokiem do wykonania zawieszek reklamowych jest sporządzenie projektu, według którego będzie można wykonać zawieszki. Jeśli chodzi o zapachy samochodowe producent może wykonać realizację na dwa sposoby. Pierwszy z nich to samodzielne wykonanie projektu przez klienta. Następnym krokiem jest jego weryfikacja i akceptacja przez producenta. Inny sposób to zlecenie projektu firmie realizującej zamówienie. Wówczas jest on przygotowany zgodnie z wymaganiami klienta i ze sztuką produkcyjną. Klient musi następnie tylko go zaakceptować. Tak wykonany projekt jest przekazywany do realizacji.

Płatność i rozpoczęcie prac

Kiedy projekt jest zgodny z wymaganiami klienta oraz spełnia warunki techniczne, można przystąpić do wykonania pracy. Przed jej rozpoczęciem ustalane są terminy oraz warunki finansowe. W związku z tym konieczne jest także wpłacenie zaliczki. Po tym kroku rozpoczyna się praca i wykonywanie danych zapachów na zamówienie. Kiedy jest ono już gotowe, producent zapachów samochodowych daje informację o konieczności wpłaty reszty należności. Po uiszczeniu zapłaty zapachy wysyłane są do klienta.

Dlaczego warto postawić na zapachy firmowe?

Producent zapachów samochodowych oferuje każdej firmie ciekawe i praktyczne rozwiązanie, które sprawia, że gadżet jest przydatny. Co więcej, jest to o wiele bardziej innowacyjny i zaskakujący gadżet reklamowy niż w przypadku tradycyjnych długopisów lub kalendarzy. Ucieszy się z niego każdy posiadacz i użytkownik samochodu. Dzięki przyjemnemu zapachowi i dyskretnej formie będzie on wzbudzał miłe wspomnienia w obdarowanym.