Prawie wszystkie kształty

zawieszki zapachowe z logo

Wybierz kształt Twoich zawieszek

lub zamów indywidualny wykrojnik

Zapachy samochodowe z nadrukiem- Skuteczny gadżet reklamowy

O tym, że zawieszka zapachowa to funkcjonalne i efektywne narzędzie marketingu, wiemy od dawna. Zresztą popularność tego gadżetu reklamowego rośnie wprost proporcjonalnie do widoczności zawieszek w naszych samochodach. Zawieszka zapachowa jest bowiem używana nie tylko jako zapach samochodowy, lecz także jako skromny, ale niosący treść reklamową prezent zdobywa coraz większą rzeszę fanów.

Zapach samochodowy w formie wybranej przez klienta zawieszki?

Oczywiście, nie ma problemu! Dzisiejsze technologie, zarówno na etapie projektowania, jak i produkcji, czyli nakładania druku, barwienia i wreszcie docinania kształtów, pozwalają na niespotykaną wcześniej dowolność. Dowolność, która objawia się nie tylko w samej różnorodności kształtów, lecz przede wszystkim w wyjściu naprzeciw potrzebom klienta. Jeszcze w latach 90-tych mogliśmy najwyżej, na potrzeby naszej kampanii marketingowej, zamówić wyłącznie proste kartoniki z nieskomplikowanym nadrukiem. Przy czym i przekrój kolorów, i zakres krojów czcionki był bardzo ograniczony. Ubóstwo wzorów wymuszało decyzje klientów, którzy musieli ze swymi potrzebami niejako „wpasować się” w kilka modeli. Dziś, klient wpisując na listę swego instrumentarium akcji reklamowej, hasło „zawieszka zapachowa”, poruszać się może w niemal nieograniczonym przedziale form i barw.

Zaprojektujemy i wykonamy niemalże wszystko – logo firmy, dane teleadresowe czy symbol organizacji

Niezależnie, czy klient ma jasno sprecyzowane żądania, wie, że zapach samochodowy ma mieć kształt jego instytucji (np. klubu sportowego lub podmiotu gospodarczego), czy raczej jest otwarty na wypracowanie wzoru – dział projektowy naszej firmy pozostaje do jego dyspozycji. Przyjęliśmy zasadę, że najbardziej satysfakcjonujące projekty powstają w trakcie wspólnych uzgodnień z klientem. Nie szczędzimy czasu ani energii na ten etap. Jest to, bowiem moment kiedy mniej lub bardziej sprecyzowane wyobrażenia klienta o przyszłej zawieszce zapachowej oraz nasze fachowe i rzeczowe sugestie, mogą przynieść wspólnie wypracowany, zadowalający produkt gotowy, którym jest idealna zawieszka zapachowa.