Zajmujesz się transportem lub spedycją?
Prowadzisz firmę kurierską?

Zamów zawieszki zapachowe dla branży transportowej,
a Twoja reklama będzie dobrze widoczna.

Dlaczego warto?

Gadżety dla transportu i spedycji
Kiedy warto?

gadżet na targi
unikalny gadżet, zaskocz swoją konkurencję

miły dodatek dla partnerów i pracowników
zadbaj o dobry wizerunek firmy

akcje promocyjne
nie trafi do kosza jak standardowa ulotka

Dlaczego warto wybrać zawieszki zapachowe dla branży transportowej?

Odświeżacz powietrza to jeden z elementów wyposażenia samochodu. Chętnie i dość często kupowany przez kierowców pozwala neutralizować nieprzyjemne zapachy. Choinki zapachowe to idealne rozwiązanie dla kierowców ceniących przyjemną woń wnętrza auta.
Zawieszki zapachowe znakomicie spełniają swoją rolę jako gadżety reklamowe, a także drobne upominki. Wręczając klientowi zawieszkę zapachową z logo swojej firmy sprawiamy, że przez długi czas przyjemny zapach będzie mu się kojarzył z naszą firmą.

Kompozycje zapachowe idealne na prezent

Osoby kierujące samochodem chętnie sięgają po mocne oraz intensywne zapachy, które odświeżają kabinę, ale przede wszystkim wyostrzają zmysły i dobrze wpływają na koncentrację.
Połączenie nuty mięty z cytryną lub pomarańczą sprawia, że w kabinie zawsze będzie świeżo. Co więcej zapach ten poprawia czujność i spostrzegawczość.
Mocny zapach kawy wyostrza zmysły i nie powoduje dekoncentracji, a brzoskwinia i mango wpływają pozytywnie na samopoczucie kierowcy.
Morska bryza, czy zawieszka o zapachu lasu iglastego znakomicie odświeżają wnętrze samochodu.
Antitabac zapewni komfort i świeżość oraz zneutralizuje przykry zapach.
Bogata oferta dostępnych zapachów jest dedykowana zarówno kobietom jak i mężczyznom.

Miły i pachnący akcent dla Twojego klienta!

Zapachy samochodowe są chętnie dołączane jako dodatek do większych zakupów. Świetnie sprawdzają się zarówno jako gadżety reklamowe z logo firmy, a także można je wykorzystać jako wizytówkę firmową, na której widnieją dane adresowe. To nie tylko drobny upominek ale przede wszystkim oryginalny sposób na promocję i reklamę firmy. Zawieszki zapachowe charakteryzują się nie tylko przyjemnym zapachem, ale często także oryginalnym kształtem, ciekawym nadrukiem lub motywem. Mogą być wykonane na specjalne zamówienie lub wyjątkową okoliczność.
Warto pamiętać, ze węch to jeden z najsilniejszych zmysłów. Decydując się na wręczenie choinki zapachowej w delikatnej nucie bądź intensywnym, przyjemnym aromacie można przywołać przyjemne skojarzenia, które pozytywnie wpłyną na dalszy rozwój firmy.

Dlaczego my?

0
lat

praktyki i zdobywania wiedzy

0
+

zrealizowanych zamówień

0
+

powracających klientów

Nasze realizacje

Menu