Zajmujesz się sprzedażą internetową,
prowadzisz sklep internetowy?

Zamów zapachy i spraw by klienci pamiętali o Twojej firmie.

zawieszki reklamowe z logo firmy

Dlaczego warto?

zawieszki zapachowe z logo

Kiedy warto zapachy reklamowe?

zawieszka zapachowa do samochodu

gadżet na targi
unikalny gadżet, zaskocz swoją konkurencję

zapach reklamowy do auta

miły dodatek do korespondencji
lekki, łatwy do przesłania w kopercie z ofertą lub fv

zapachy samochodowe producent

akcje promocyjne
nie trafi do kosza jak standardowa ulotka

zawieszki zapachowe z logo

Dlaczego my?

0
lat

praktyki i zdobywania wiedzy

0
+

zrealizowanych zamówień

0
+

powracających klientów

zawieszki reklamowe z logo firmy

Dlaczego warto wybrać zawieszki zapachowe reklamowe?

Internet stał się miejscem, gdzie realizowana jest coraz większa ilość usług i zakupów, które jeszcze całkiem niedawno oznaczały konieczność wyjścia z domu, odwiedzenia pożądanej placówki i ustawienia się w zastaną kolejkę. Możliwości stworzone przez internet przerwały taką kolej rzeczy, a w sieci niczym grzyby po deszczu zaczęły się pojawiać i rozwijać kolejne podmioty funkcjonujące wyłącznie w internecie.

Internetowa działalność – tradycyjne metody

Z początku wybicie się za pośrednictwem internetu nie było szczególnie trudne – sklepów internetowych nie było zbyt wiele, stąd też trudno było mówić o ciężkiej konkurencji. Z czasem jednak zaczęło się to zmieniać, a obecnie wydaje się wręcz, że miejsce na rynku internetowym dla nowych firm prawie się skończyło.

Z tego też powody podmioty funkcjonujące w internecie muszą się wybijać na oryginalność, aby w ten sposób przyciągnąć klientów do siebie, zabierając ich jednocześnie konkurencji. Z tego też powodu bardzo popularnym trendem obserwowanym w tej branży jest budowanie relacji z klientami poprzez przesyłanie im ciekawych i atrakcyjnych gadżetów, w zamian za np. polubienie profilu Facebook’owego danej firmy, czy też za udostępnienie na swojej tablicy na Instagramie firmowej reklamy.

Zapach sposobem na promocję

Ciekawym gadżetem, jaki może być wykorzystywany w opisany powyżej sposób są zawieszki zapachowe z nadrukiem, prezentującym np. logotyp danej firmy. Zawieszki przekazane jako gratis najczęściej wykorzystywane są jako zapachy samochodowe. Daje to więc szansę na skuteczne rozpropagowanie własnego znaku handlowego w stosunkowo niedrogi sposób.

Każdy szanujący się producent gadżetów reklamowych ma więc w swojej ofercie zawieszki zapachowe reklamowe z nadrukiem, jaki tylko chciałby wykonać zamawiający. Zalet zapachów jest jednakże więcej. Skojarzenie miłego zapachu, jaki wnosi do wnętrza auta z logotypem, umieszczonym na jego powierzchni może również pozytywnie oddziaływać na odbiór danej marki. Nie trzeba zbyt mocno się zastanawiać, że budowanie takich powiązań skojarzeniowych to bardzo silna broń marketingowa, po jaką powinien sięgać każdy, kto chce skutecznie wypromować swoją markę.

zawieszki zapachowe z logo

Nasze realizacje