Chcesz zwiększyć zainteresowanie swoim
klubem? Pozyskać nowych fanów?

Zamów gadżet reklamowy, który na pewno
spodoba się kibicom.

zawieszki reklamowe z logo firmy

Dlaczego warto?

zawieszki zapachowe z logo

Gadżety dla klubów sportowych
Kiedy warto?

zawieszka zapachowa do samochodu

gadżet na targi
unikalny gadżet, zaskocz swoją konkurencję

zapach reklamowy do auta

miły dodatek do korespondencji
lekki, łatwy do przesłania w kopercie z ofertą lub fakturą

zapachy samochodowe producent

akcje promocyjne
nie trafi do kosza jak standardowa ulotka

zawieszki reklamowe z logo firmy

Zawieszki zapachowe dla klubów sportowych

Współczesny sport, tak jak wiele innych dziedzin życia publicznego, w dużym stopniu nabrał profesjonalizmu, co wiąże się również z komercjalizacją jego publicznego odbioru. Nie powinno więc nikogo dziwić, że nawet niewielki kluby sportowe postanowiły zadbać o swój wizerunek. Jednym ze sposobów na to jest korzystanie z szerokiej dostępności gadżetów reklamowych.

Mniej oczywisty gadżet

Proporczyki, długopisy, balony, notesy i kalendarze – to tylko kilka propozycji z długiej listy produktów, które mogą służyć jako nośniki treści marketingowej dotyczącej kubu sportowego. Listę tą można ciągnąć w zasadzie w nieskończoność. Warto do niej jednakże dopisać dość niecodzienny produkt, który w ostatnich miesiącach robi prawdziwą furorę na rynku gadżetów reklamowych – zawieszki z nadrukiem.

Nasza firma specjalizuje się właśnie w dostarczaniu klientom najwyższej jakości zawieszek reklamowych z nadrukiem. Mogłoby się wydawać, że tak prozaiczny przedmiot nie ma większej wartości reklamowej. Prawda jest jednakże zupełnie inna, dlatego też warto przyjrzeć się bliżej szczegółowej charakterystyce tego gadżet, szczególnie w kontekście promocji klubów sportowych.

Zawieszka niejedno ma imię

Zawieszki zapachowe dla klubów sportowych mogą w zasadzie przyjąć każdy kształt i kolor. Jest to niezwykle istotne w przypadku klubów sportowych, których logotypy często przyjmują nietypowe kształty. Zawieszki reklamowe zapachowe mają także inne atuty – sposób ich wieszania i cel w jakim są umieszczane w danym wnętrzu powodują, że najczęściej można je spotkać w eksponowanych miejscach. Daje to olbrzymi potencjał promocyjny, idealnie sprawdzający się w przypadku reklamowania klubów sportowych.

zawieszki zapachowe z logo

Dlaczego my?

Podstawową zaletą, jaką charakteryzują się zawieszki reklamowe zapachowe jest ich użyteczność. Każdy kto dostanie gratisową zawieszkę, noszącą na sobie logo i nazwę danego klubu sportowego, z dużą dozą pewności wykorzysta ją zgodnie z przeznaczeniem, np. zawieszając ją we wnętrzu samochodu, w celu nadania mu przyjemnej woni.To właśnie zapach jest największym atutem, jakim charakteryzują się zapachy z logo. Odpowiednio dobrany aromat może ucieszyć każdego, dzięki czemu z powodzeniem znajdzie zastosowanie zarówno we wnętrzu auta, jak i w łazience, garderobie, czy też w innym miejscu, gdzie wprowadzenie przyjemnego zapachu jest pożądane.

0
lat

praktyki i zdobywania wiedzy

0
+

zrealizowanych zamówień

0
+

powracających klientów

zawieszki zapachowe z logo

Nasze realizacje