Zapachy samochodowe z logo

Prowadzisz warsztat samochodowy, myjnię, stację diagnostyczną?

Zamów najskuteczniejszy gadżet dla motoryzacji.

Dlaczego warto?

Gadżety dla motoryzacji
Kiedy warto?

gadżet na targi
unikalny gadżet, zaskocz swoją konkurencję

miły dodatek dla klienta
daj go klientowi, a będzie o Tobie pamiętał

akcje promocyjne
nie trafi do kosza jak standardowa ulotka

Dlaczego zapachy samochodowe z nadrukiem?

Zapachy samochodowe to bardzo praktyczny gadżet reklamowy dla branży motoryzacyjnej, ponieważ używany jest zwłaszcza w autach. Jego podstawową funkcją jest nadanie przyjemnego zapachu w samochodzie, ale to nie jedyne jego przeznaczenie. Zawieszka reklamowa charakteryzuje się nie tylko ciekawym zapachem, może przyciągać uwagę także kształtem i oryginalnym nadrukiem. Zapachy samochodowe to niezwykle ceniony gadżet reklamowy w każdej branży związanej z motoryzacją. Więc jeśli prowadzisz sprzedaż lub serwis opon, myjnię albo serwis klimatyzacji, zawieszka będzie miły prezentem dla Twoich klientów. Świetnie sprawdzi się również we flotach samochodowych jak wypożyczalnie aut czy w firmach taksówkarskich.

Zapach samochodowy do idealny gadżet dla myjni samochodowych. Przyjemnie jest odebrać nie tylko czyste auto, ale jednocześnie pięknie pachnące – prawda? Jeśli prowadzisz myjnię, szczególnie powinieneś rozważyć zamówienie zawieszki ze swoim logo i numerem telefonu. Następnym razem gdy auto będzie wymagało mycia, klient wybierze z pewnością Twoją myjnię.

Prowadzisz stację diagnostyczną i przypominasz swoim klientom o obowiązkowym przeglądzie samochodu? Wyślij im wraz z informacją przypominającą gadżet w formie zawieszki zapachowej ze swoim logo i adresem. Z pewnością klienci zapamiętają miły prezent i nazwę Twojej firmy na długo.

Z naszego doświadczenie w produkcji zawieszek zapachowych wynika, że jest to bardzo praktyczny gadżet dla stacji benzynowych, które chcąc podziękować swoim klientom za zakupy, wręczają im właśnie zapach do samochodu.

Dlaczego my?

Produkcja zawieszek zapachowych to nasza pasja, realizowana konsekwentnie od 16 lat. W tym czasie przetestowaliśmy wiele sposobów produkcji, materiałów chłonnych, nadruków i zapachów. Wykonaliśmy niezliczone ilości testów z wykorzystaniem farb do nadruków i rekacji w jakie zachodzą z olejkami eterycznymi. Wszystko po to aby dostarczyć naszym klientom gadżety w postaci zawieszek o najwyższej jakości, najdłużej pachnące i zachowujące kolorystykę nadruku.

0
lat

praktyki i zdobywania wiedzy

0
+

zrealizowanych zamówień

0
+

powracających klientów

Nasze realizacje

Menu