Zapachy samochodowe z logo

Prowadzisz warsztat samochodowy, myjnię, stację diagnostyczną?

Zamów najskuteczniejszy gadżet dla motoryzacji.

zawieszki reklamowe z logo firmy

Dlaczego warto?

zawieszki zapachowe z logo

Gadżety dla motoryzacji
Kiedy warto?

zawieszka zapachowa do samochodu

gadżet na targi
unikalny gadżet, zaskocz swoją konkurencję

zapach reklamowy do auta

miły dodatek dla klienta
daj go klientowi, a będzie o Tobie pamiętał

zapachy samochodowe producent

akcje promocyjne
nie trafi do kosza jak standardowa ulotka

zawieszki reklamowe z logo firmy

Dlaczego zapachy samochodowe z nadrukiem?

Zapachy samochodowe to bardzo praktyczny gadżet reklamowy dla branży motoryzacyjnej, ponieważ używany jest zwłaszcza w autach. Jego podstawową funkcją jest nadanie przyjemnego zapachu w samochodzie, ale to nie jedyne jego przeznaczenie. Zawieszka reklamowa charakteryzuje się nie tylko ciekawym zapachem, może przyciągać uwagę także kształtem i oryginalnym nadrukiem. Zapachy samochodowe to niezwykle ceniony gadżet reklamowy w każdej branży związanej z motoryzacją. Więc jeśli prowadzisz sprzedaż lub serwis opon, myjnię albo serwis klimatyzacji, zawieszka będzie miły prezentem dla Twoich klientów. Świetnie sprawdzi się również we flotach samochodowych jak wypożyczalnie aut czy w firmach taksówkarskich.

Zapach samochodowy do idealny gadżet dla myjni samochodowych. Przyjemnie jest odebrać nie tylko czyste auto, ale jednocześnie pięknie pachnące – prawda? Jeśli prowadzisz myjnię, szczególnie powinieneś rozważyć zamówienie zawieszki ze swoim logo i numerem telefonu. Następnym razem gdy auto będzie wymagało mycia, klient wybierze z pewnością Twoją myjnię.

Prowadzisz stację diagnostyczną i przypominasz swoim klientom o obowiązkowym przeglądzie samochodu? Wyślij im wraz z informacją przypominającą gadżet w formie zawieszki zapachowej ze swoim logo i adresem. Z pewnością klienci zapamiętają miły prezent i nazwę Twojej firmy na długo.

Z naszego doświadczenie w produkcji zawieszek zapachowych wynika, że jest to bardzo praktyczny gadżet dla stacji benzynowych, które chcąc podziękować swoim klientom za zakupy, wręczają im właśnie zapach do samochodu.

zawieszki zapachowe z logo

Dlaczego my?

Produkcja zawieszek zapachowych to nasza pasja, realizowana konsekwentnie od 16 lat. W tym czasie przetestowaliśmy wiele sposobów produkcji, materiałów chłonnych, nadruków i zapachów. Wykonaliśmy niezliczone ilości testów z wykorzystaniem farb do nadruków i rekacji w jakie zachodzą z olejkami eterycznymi. Wszystko po to aby dostarczyć naszym klientom gadżety w postaci zawieszek o najwyższej jakości, najdłużej pachnące i zachowujące kolorystykę nadruku.

0
lat

praktyki i zdobywania wiedzy

0
+

zrealizowanych zamówień

0
+

powracających klientów

zawieszki zapachowe z logo

Nasze realizacje