Atmosfera Świąt także w Twoim samochodzie!

Wydawać by się mogło, iż zapach do auta nie jest najważniejszą rzeczą, ani dla jego posiadacza, ani dla kogoś, kto po raz pierwszy korzysta z obcego pojazdu, czy to w taksówce, czy jadąc samochodem znajomego. Jednakże najczęściej jest to jedna z pierwszych rzeczy, na które czasem nieświadomie, zwracamy uwagę. Bowiem, to zapachy do samochodu, a nie tylko stan techniczny, płynność prowadzenia czy poziom luksusu, decydują o, ogólnie rozumianym, komforcie jazdy. Obecnie możemy zapach do auta dostosować do naszego nastroju, pory roku, a nawet celu podróży. Inne zapachy do samochodu zastosujemy do jazdy „miejskiej”, a inne, gdy przygotowujemy samochód do rodzinnej wyprawy wakacyjnej przez połowę kontynentu.

Święta, to nie tylko prezenty, ale także milion różnobarwnych chwil i bodźców

Zgodzimy się z tym w momencie, gdy tylko pamięcią sięgniemy do naszych pierwszych, zapamiętanych z dzieciństwa Świąt. Wspomnimy z rozrzewnieniem nie tylko ich materialny, jakże obecnie nadużywany i wyolbrzymiany, aspekt. Gdzieś w zakamarkach pamięci na pewno przechowujemy miłe chwile spędzone w gronie rodzinnym, widok śniegu na wspólnych spacerach, blask pięknie udekorowanego bożonarodzeniowego drzewka.

Jednakże, w pamięć zapadają przede wszystkim zapachy potraw, woń babcinego ciasta, zapachy świeżej i naturalnej choinki. Dlatego też producenci gadżetów, które mają ów nastrój przedłużyć lub przenieść na czas nieco późniejszy niż same Święta, sięgają do przepastnego arsenału profili zapachowych.

Z pewnością wcześniejsze, niż same zapachy do samochodu były wszelkie oleje i świece zapachowe. Dziś, jak dobrze wiemy, możemy z łatwością kupić świece o zapachu pieczonych jabłek, pomarańczy z goździkami czy zbliżone do zapachu ulubionego ciasta. Także i na czas Świąt, owa rodzinna atmosfera może zagościć w naszych pojazdach – wystarczy tylko dobrze dobrać zapach do auta. Z kolei, kształty, nadruki i paleta barw, to już pole do popisu dla wyobraźni naszego klienta.

zapach cynamon

Zapachy do samochodu w stylu bożonarodzeniowym. Teraz na wyciągniecie ręki!

Czy coś bardziej mogłoby kojarzyć nam się ze Świętami, niż aromat ciasta, owoców cytrusowych zmieszany z przyprawami czy woń drzewa iglastego?! Dziś te intensywne, ale nie narzucające się zawieszki samochodowe można zamówić także przez Internet. Pierwszym z takich bukietów zapachowych jest Funny Orange, profil zapachowy, który na myśl przywodzi świeże owoce cytrusowe, które od wieków trafiały na półmiski na stołach wigilijnych, zwłaszcza w krajach niemieckojęzycznych. A wszystko po to, by świąteczną atmosferę uprzyjemnić orzeźwiającym i lekkim aromatem słonecznych owoców z południa Europy.

zawieszki reklamowe lotto

Z kolei, profilu zapachowego Apple&Cinnamon, nie trzeba chyba za długo przedstawiać. To zapach do auta, który tchnie we wnętrze naszego samochodu bukiet aromatów, kojarzących się nieodparcie z rozgrzewającym zimową porą, grzanym winem lub bożonarodzeniowym ciastem na bazie jabłek z dodatkiem cynamonu.

zapach waniliowy do auta

Magia Świąt w Twoim aucie!

Gdy grudniową porą, poranki mgliste i zimne, a wieczory tak szybko zmierzchające, możemy przenieść choć symbolicznie magię Świąt do samochodu. Proponujemy w szczególności zestaw zapachowy o nazwie Wood Forest. To zapach do auta, który zaskoczy nas bezbłędną i intensywną imitacją naturalnej woni iglastego lasu. Nie jest to rzecz jasna zwykła, znana i oklepana od lat 90-tych klasyczna choinka zapachowa, lecz wybrany przez klienta kształt i kolor zawieszki zapachowej z zapadającym w pamięć aromatem domowego, Bożonarodzeniowego drzewka.