Zawieszki zapachowe do aut / zapachy do samochodów i gadżety reklamowe - producent
zawieszki zapachowe
Menu - gadżety reklamowe

Oferowane przez nas produkty:


- gadżety reklamowe samochodowe- zawieszki do aut- choinki zapachowe- odświeżacze powietrzaoraz wiele innych
Gadżety reklamowe


Oferowane przez nas gadżety reklamowe takie

jak odświeżacze powietrzachoinki zapachowe,

zapachy do samochodu to świetna,

skuteczna i tania reklama.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi

produktami, które są wytwarzane

z najwyższej jakości produktów.

Jak przygotować projekt ?


Projekty dostarczane powinny zostać nam przekazane w pliku .pdf lub Adobe Illustrator do wersji CS 4 ewentualnie w formacie Corel Draw do wersji 11.0 (nie wyższej! Preferujemy jednak format .pdf). Ponadto wszystkie obiekty zawarte w projekcie sitodrukowym takie jak napisy, loga czy elementy grafiki powinny występować w formie grafiki wektorowej (krzywe). Grafiki rastrowe powinny być zainkludowane w projektach a nie zlinkowane. Ich rozdzielczość powinna wynosić 300dpi i powinny być zapisane w przestrzeni CMYK.

O ile to możliwe prosimy wykrojnik nanosić dodatkowym kolorem spotowym (kontrastowym w stosunku do projektu) o nazwie "wykrojnik" z przypisanym atrybutem overprint. Projekty należy przygotowywać uwzględniając dodatkowe 3mm spadu na każdą stronę (lewo, prawo, góra, dół). W projektach należy uwzględnić sugerowane miejsce mocowania plastikowego haczyka/gumki gwarantujące prawidłowe ułożenie wzoru po zawieszeniu (otwór ma średnicę 4mm, oraz powinien być oddalony min. o 4mm od krawędzi). Przy wyborze miejsca wykonania otworu w zawieszce należy brać pod uwagę jej środek ciężkości. Dopiero wtedy powinno się przygotowywać szatę graficzną zawieszki, tak by otwór na haczyk dobrze komponował się z całością.

Ułożenie zawieszki względem pionu proponowane w gotowych wykrojnikach jest tylko sugestią, w rzeczywistości projekt może być obrócony pod dowolnym kątem. Należy jednak pamiętać o poradach opisanych powyżej.

Kolorystyka


Aby zagwarantować zgodność kolorystyczną zawieszki z jej projektem, kolory zawarte w projektach sitodrukowych (4 kolory) powinny być zdefiniowane w palecie PANTONE®. W zamówieniu prosimy o podanie numerów PANTONE® dla kolorów użytych w projekcie. Wykonujemy również zawieszki drukowane offsetem, które dają możliwość zastosowania dowolnych kolorów a nawet fotografii. Dobierając kolory należy pamiętać, że zawieszki zapachowe są nasączane olejkami zapachowymi, które mogą powodować powstanie nieznacznych różnic w zakładanej kolorystyce. Ostatecznie uzyskane kolory w zawieszkach zapachowych mogą być delikatnie ciemniejsze od pantonowskiego oryginału..

Kształty niestandardowe


Jeśli chcą Państwo uzyskać indywidualny kształt zawieszki prosimy o wstępne przygotowanie projektu wg poniższych wytycznych i kontakt z nami w celu skonsultowania możliwości wykonania proponowanego kształtu i jego ceny. Projekt zawieszki dla indywidualnego wykrojnika należy przygotowywać tak aby wycinane elementy zawieszki nie były zbyt wąskie lub zakończone ostrym kątem cięcia ponieważ może to powodować szybkie zniszczenie zawieszki nawet w trakcie przechowywania.

Pomoc


W razie pytań lub jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.


Zawieszki zapachowe | Zapachy | Nasze realizacje | Zasady sprzedaży | Druk zamówienia | Kontakt z nami | Podstawki korkowe

Agencja Kreatywna